Krém pro víčka s hialuronovou kyselinou s efektem liftingu CLEAR CONTOUR 20 ml

Krém na pokožku očních víček s kyselinou hyaluronovou - profesionální kosmetika s jedinečným složením vyvinutá odborníky evropské značky dermacur (česká republika). Produkt obsahuje vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové, patentovaný komplex bioskinuptmcontour a soli karlovarských termálních pramenů.pravidelné používání inovativního krému na pokožku očních víček pomáhá eliminovat známky dehydratace, spouští samoobnovovací procesy a dosahuje znatelné omlazení tkání.

Účinnost profesionální kosmetiky s kyselinou hyaluronovou

Profesionální krém poskytuje základní péči o citlivou pokožku očních víček. Pravidelným používáním produktu můžete dosáhnout následujících výsledků:

  • Vypnutí a vyhlazení očních mimických vrásek
  • Hydratace a redukce podočních otoků
  • Zabraňuje tvorbě nových vrásek
  • Zabraňuje vzniku tmavých kruhů a otoků v oblasti očí
  • Zpevnění a obnovení očních kontur
  • Prevence stárnutí očních víček

Komplex bioskinuptmcontour a soli karlovarských terminálů vyvine pečlivě péči o jemnou pokožku očních víček, která ji nasycují užitečnými prvky a biologicky účinnými látkami.

Aktuálnost profesionální kosmetiky s kyselinou hyaluronovou

Přiměřené množství kyseliny hyaluronové je pro lidskou pokožku nesmírně důležité. Cenná látka se podílí na procesech hydrodynamiky a regenerace, čímž poskytuje pokožce dostatečnou vlhkost a stimuluje její obnovu. Díky kyselině hyaluronové si pokožka očních víček, obličeje a těla udržuje pevnost, pružnost a vyzařuje krásu. Ale pod vlivem slunečního ultrafialového záření je její struktura zničena a syntéza se zpomaluje, což vede k rychlému stárnutí tkání.

Použití profesionální kosmetiky pomůže normalizovat hladinu kyseliny hyaluronové - to je nejpohodlnější způsob, jak dodávat biologicky aktivní látku do kožních buněk. Oční krém se vyznačuje přímým působením a pomáhá rychle obnovit přirozenou vodní rovnováhu, zlepšit celkový stav pokožky a zahájit procesy jejího omlazení.

Výhody profesionální kosmetické značky dermacur

Specialisté značky již více než 20 let vytvářejí profesionální kosmetiku založenou na biologicky aktivních látkách. Jeho složení je vědecky podloženo a výhody jsou zřejmé!

  • Vysoká koncentrace kyseliny hyaluronové.
  • Šetrné k životnímu prostředí bez chemických složek - peg, parabeny atd.
  • Pohodlná forma pro použití koncentrátu.

Přes náš e-eshop získáte automaticky slevu 5% na koupi všech profesionálních kosmetických zařízení a doplňků.

Skladem
1 258 Kč
Kategória: Přístroje