Neohodnoceno

Lash Lifting - Lash Botox - Laminace obočí

ZÁKLADNÍ INFORMACE O KURZU

Trvalá na řasy - je natočení řas (řas), čímž získají svůdnější a přitažlivejší vzhled. Po aplikaci zůstanou řasy natočené po dobu přibližně 3 měsíců.

Dokonale upravené řasy jsou základ pro efektně působící oči. Pokud vás už unavují kleštičky na řasy a umělým trsem neholdujete, zkuste trvalou. Chemické tvarování řas se dá aplikovat na krátké, tak na dlouhé řasy. Efekt je výrazný při dlouhých i krátkých řasách. Aplikace je nenáročná, je podobná jako u vlasové trvalé.

Řasy se natočí na mini natáčky, které je přehnou a zvýrazní přirozenou linii řas. Následně se nanese gel a neutralizační tekutina, které musí působit několik minut. Výsledný efekt vydrží dva až tři měsíce. I trvalá na řasy je pouze chemikálie, ale nemusíte mít obavy. Přípravky používané při trvalé jsou šetrné a řasy by neměly poškodit. Navíc tak jako vlasy, i řasy vypadávají a nové dorůstají. O následné péči Vás podrobně informujeme. Doporučuje se však po zákroku s řasami opatrně manipulovat, jinak se mohou polámat. Takto upravené řasy jsou dostatečně výrazné i bez použití spirály.

 

Zakončeno certifikátem

třeba si pořídit modelku

materiál na nácvik je v ceně kurzu

Datum: dle dohody

kurz se koná od 14:00 hod

cena:   1700 Kč

DÁTUM
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednávku
1 700 Kč
Kategorie: Doškolovací kurzy
 

 

Zpět do obchodu