Multifunkční kosmetický přístroj A-02

Na našich stránkách si můžete koupit diamantovou mikrodermabrazisamostatně nebo si objednat multifunkční zařízení s potřebnou funkcí. Uvedená cena je tvořena bez provizí, pojištění a přirážky a je ekonomicky odůvodněná. V případě potřeby si můžete zakoupit profesionální vybavení v splátkách a získat zdarma školení o zásadách jeho práce. Chcete-li prodiskutovat všechny podrobnosti o spolupráci, kontaktujte prosím svého manažera na zadaném telefonním čísle.

Vlastnosti přístroje diamantové mikrodermabraze

Kompaktní zařízení je doplněno potřebnými diamantovými prachovými tryskami. Rozměry zrna jsou různé, což umožňuje vybrat optimální verzi nástroje pro ošetření jemné, normální nebo drsné pokožky.

Po rozhodnutí o koupi diamantové mikrodermabraze získáte inteligentní a nenáročné zařízení. Jeho ovládání se snadno ovládá pomocí intuitivního nastavení rozhraní. Budou zde otázky - poskytneme vám informace a servisní podporu.

Výhody diamantových mikrodermabrazních strojů

Díky aktivitám naší společnosti je originální vybavení české značky dostupné na celém území Europy. Jeho kvalita byla vysoce oceňována odborníky, kosmetology a splňovala standardy Evropské unie.

Nabízíme kúpiť diamantovou mikrodermabrazi za cenu výrobce a zhodnotit výhody použití přístroje.

 • Bezpečnost a minimální kontraindikace účinků.
 • Nízká traumatická procedura.
 • Krátká doba zotavení.
 • Vysoká efektivita nárazu.
 • 100% záruka výsledku omlazení a regenerace pokožky.

Přes náš e-eshop získáte automaticky slevu 5% na koupi všech profesionálních kosmetických zařízení a doplňků.

Skladem
16 988 Kč
Kategorie: Přístroje

Vlastnosti multifunkčního kosmetickeho přístroje A-02

Při rozhodování o objednání zařízení pro provádění procedur diamantové dermabraze kosmetickeho přístroje A-02 získáte ergonomické a bezproblémové zařízení za podmínek dlouhodobé záruky výrobce. Charakteristickým znakem multifunkčního kosmetickeho přístroje A-02 je snadné použití a všestrannost. Kromě možnosti pilingu (diamantová dermabráze) multifunkční kosmetický přístroj A-02 disponuje take technologii studené-teplé terapie (studené-teplé kladívko) pro obnovu turgoru a elasticity kůže, zmírňující bolestivé pocity a záněty.

Základní balení obsahuje:

 • dvě rukojetí se závitovým upevněním;
 • devět mikrokrystalických rozprašovacích trysek různých velikostí a průměrů;
 • sada filtrů;
 • rukojeť ve tvaru T (studené-teplé kladívko), které tvoří teplotu pracovních ploch v rozmezí +5 až +55°С;
 • odnímatelná police pro pohodlné umístění a fixaci všech pracovních doplňků.

Chcete-li rychle a pohodlně zakoupit multifunkční kosmetický přístroj A-02, můžete vyplnit objednávku na naších webových stránkách, anebo kontaktovat prodejního asistenta telefonicky (potřebné informace jsou v sekci Kontakty).

Výhody multifunkčního kosmetickeho přístroje A-02

Kosmetický přístroj A-02 má univerzální šedo-černý design, kompaktní rozměry (28,6 × 31,6 × 15,6 cm), zabírá minimální prostor. Dobře promyšlený a technický implementovaný obsah je přizpůsoben síťovému standardu 220V/50Hz, je ekonomický (125W) a spolehlivě chráněn před únikem proudů, přetížením, zkratem.

Důležitou součástí zařízení je vakuové čerpadlo (70 kPa), které pusobí na pokožku skrze dutiny v držáku a abrazivním nástavci. Vzhledem k účinkům odsávání probíha vyhlazení povrchu a vyrovnávaní stěnek vrásek, což umožňuje trysce kvalitně obrousit drobné a hluboké nerovnosti. Obroušené částice jsou okamžitě odstraněny proudem vakua a jsou uloženy na speciálním filtru, čímž se vylučuje riziko jejich vdychaní kosmetičkou a klientem.

Nastavení intenzity pilingu a kontrola aktuálních hodnot procedury se provádí pomocí vestavěného manometru a pohodlného otočného knoflíku na přístrojové desce. Pro volbu parametrů studené-teplé terapie (studené-teplé kladívko) je na rukojeti násadce uspořádáno samostatné rozhraní s tlačítky, které je vybaveno obrazovkou.

O postupu mikrodermabrazi

Využíváním našeho návrhu koupit diamantový kosmetický přístroj A-02 - piling (diamantová dermabráze) a studené-teplé terapie (studené-teplé kladívko) - můžete efektivně řešit velký počet kosmetických a fyziologických problémů:

 • věkové a aktinické problemy pokožky;
 • houževnatost, komedony, hyperpigmentace;
 • akné, jizvy, stripy;
 • zvětšené, zúžené póry;
 • mimické vrásky;
 • slabé cevý;
 • porušení krevního a lymfatického toku;
 • kapilární síťovina.

Hluboký diamantový peeling pomáhá normalizovat pleť, zrychlit metabolické procesy díky mikromasážnímu efektu, redukovat hluboké vrásky a zmírnit problémy mastné pokožky.

Jedna návštěva obvykle trvá 30-40 minut, ale může být zkrácena nebo prodloužena v závislosti na typu kosmetických defektu, cílech stanovených klientem, oblasti a umístění léčené oblasti (obličej, orbitální zóna, lokty, kolena apod.). Účinné, ale jemné působení abrazivních nástavců neovlivňuje živé tkáně, nevyvolává bolesti a nevyžaduje použití anestesie. Po skončení relace je však kůže vystavena uklidňujícímu účinku teplého kladívka nebo se ošetřuje terapeutickým prostředkem pro zmírnění zánětu.

Chcete-li dosáhnout maximálního omlazujícího a zlepšujícího účinku na zdraví, může být požadován průběh 3-5 procedur s rehabilitačními přestávkami týden a půl.