Multifunkční kosmetický přístroj A-03

Na našich stránkách si můžete koupit diamantovou mikrodermabrazisamostatně nebo si objednat multifunkční zařízení s potřebnou funkcí. Uvedená cena je tvořena bez provizí, pojištění a přirážky a je ekonomicky odůvodněná. V případě potřeby si můžete zakoupit profesionální vybavení v splátkách a získat zdarma školení o zásadách jeho práce. Chcete-li prodiskutovat všechny podrobnosti o spolupráci, kontaktujte prosím svého manažera na zadaném telefonním čísle.

Vlastnosti přístroje diamantové mikrodermabraze

Kompaktní zařízení je doplněno potřebnými diamantovými prachovými tryskami. Rozměry zrna jsou různé, což umožňuje vybrat optimální verzi nástroje pro ošetření jemné, normální nebo drsné pokožky.

Po rozhodnutí o koupi diamantové mikrodermabraze získáte inteligentní a nenáročné zařízení. Jeho ovládání se snadno ovládá pomocí intuitivního nastavení rozhraní. Budou zde otázky - poskytneme vám informace a servisní podporu.

Výhody diamantových mikrodermabrazních strojů

Díky aktivitám naší společnosti je originální vybavení české značky dostupné na celém území Europy. Jeho kvalita byla vysoce oceňována odborníky, kosmetology a splňovala standardy Evropské unie.

Nabízíme kúpiť diamantovou mikrodermabrazi za cenu výrobce a zhodnotit výhody použití přístroje.

 • Bezpečnost a minimální kontraindikace účinků.
 • Nízká traumatická procedura.
 • Krátká doba zotavení.
 • Vysoká efektivita nárazu.
 • 100% záruka výsledku omlazení a regenerace pokožky.

Přes náš e-eshop získáte automaticky slevu 5% na koupi všech profesionálních kosmetických zařízení a doplňků.

Skladem
20 764 Kč
Kategorie: Přístroje

Vlastnosti multifunkčního kosmetického přístroje A-03

Inovativní kosmetický přístroj A-03 je kompaktní, má jednoduché a přehledné ovládání a nízkou spotřebu energie (70W). Spolehlivé ochranné systémy proti přepětí, přehřátí a svodovým proudům poskytují plnou elektrickou bezpečnost pro kosmetologa a pacienta.

Standardní sada dodání kosmetického přístroje A-03 obsahuje dva držáky pro mechanickou dermabrazi a 9 trysek s diamantovým postřikem různé ráže (v pouzdře), stejně jako speciální vodič s kovovou stěrkou (ultrazvuková špachtle) pro ultrazvukový peeling. Pro snadné použití a umístění manipulátoru je k dispozici odnímatelná police.

Další výhody multifunkčního kosmetického přístroje A-03

Díky kombinaci různých postupů čištění pokožky mají klienti kosmetických salonů možnost objednat vysoce kvalitní služby k odstranění následujících kosmetických a fyziologických poruch:

 • loupajici a suchy epidermis;
 • hyperpigmentace, jizvy, zjizvení, strije;
 • drobne vrásky, vrásky v blízkosti očí, projevy fotostarnutí;
 • komedony, akné a následky akné;
 • snížení elasticity a pevnosti pokožky;
 • znečištění nebo nadměrné rozšíření pórů;
 • otok, zhoršená mikrocirkulace krve, stagnace lymfatické drenáže.

Jednou z vlastností použití ultrazvukové špachtle je zvýšení propustnosti plazmatických membrán v buňkách, což umožňuje profesionální zavádění postupu pro ultrazvukovou léčbu pomocí terapeutických a obnovovacích gelů a roztoků.

O postupu pomocí kosmetického přístroje A-03

Navzdory skutečnosti, že diamantové broušení je typ mechanické dermabraze pokožky, je to bezbolestné. Nejmenší brusivo různých ráží na tryskách různých velikostí odstraňuje pouze mrtvé částice epidermisu bez poškození živých buněk a nervových zakončení. Proto procedura diamantové mikrodermabraze nemá žádné věkové omezení, nevyžaduje dlouhodobou rehabilitaci ani anestézii a je bezpečně používána v orbitální zóně, na obličeji, na krku, na kolenou a na celém těle.

Doba jednoho diamantového odlupování při použití kosmetického přístroje A-03 závisí na velikosti ošetřované plochy, obvykle však nepřesahuje 30 minut. Na konci léčby se na kůži aplikuje terapeutický gel, který snižuje riziko vzniku zánětu. Chcete-li dosáhnout maximálního účinku, možná budete muset objednat kurz 3-4 procedur s intervalem 7-8 dní.

Použití ultrazvukové špachtle je pro pacienta ještě pohodlnější. Při ultrazvukovém peelingu se na připravenou kůži aplikuje tryska ultrazvukové špachtle (pod úhlem až 45°), která při vibrací odděluje mrtvé epidermální částice, různé znščištění, akne apod. Průměrná doba odlupování pomocí ultrazvukové špachtle je 25-30 minut, ale může se výrazně zvýšit v situaci s rozsáhlými a složitými kosmetickými vadami. Standardní kurz ultrazvukového peelingu se skládá z 5-10 sezení s přestávkou 7-10 dní.