Neohodnoceno

Multifunkční kosmetický přístroj N-02

Na našich stránkách si můžete koupit diamantovou mikrodermabrazi samostatně nebo si objednat multifunkční zařízení s potřebnou funkcí. Uvedená cena je tvořena bez provizí, pojištění a přirážky a je ekonomicky odůvodněná. V případě potřeby si můžete zakoupit profesionální vybavení v splátkách a získat zdarma školení o zásadách jeho práce. Chcete-li prodiskutovat všechny podrobnosti o spolupráci, kontaktujte prosím svého manažera na zadaném telefonním čísle.

Vlastnosti přístroje diamantové mikrodermabraze

Kompaktní zařízení je doplněno potřebnými diamantovými prachovými tryskami. Rozměry zrna jsou různé, což umožňuje vybrat optimální verzi nástroje pro ošetření jemné, normální nebo drsné pokožky.

Po rozhodnutí o koupi diamantové mikrodermabraze získáte inteligentní a nenáročné zařízení. Jeho ovládání se snadno ovládá pomocí intuitivního nastavení rozhraní. Budou zde otázky - poskytneme vám informace a servisní podporu.

Výhody diamantových mikrodermabrazních strojů

Díky aktivitám naší společnosti je originální vybavení české značky dostupné na celém území Europy. Jeho kvalita byla vysoce oceňována odborníky, kosmetology a splňovala standardy Evropské unie.

Nabízíme kúpiť diamantovou mikrodermabrazi za cenu výrobce a zhodnotit výhody použití přístroje.

 • Bezpečnost a minimální kontraindikace účinků.
 • Nízká traumatická procedura.
 • Krátká doba zotavení.
 • Vysoká efektivita nárazu.
 • 100% záruka výsledku omlazení a regenerace pokožky.

Přes náš e-eshop získáte automaticky slevu 5% na koupi všech profesionálních kosmetických zařízení a doplňků.

Skladem
20 764 Kč
Kategorie: Přístroje

Vlastnosti multifunkčního kosmetického přístroje N-02

Multifunkční kosmetický přístroj N-02 (neinvazivní mezoterapie + diamantový peeling) je kompaktní přístroj o hmotnosti 5 kg, vybavení kterého zahrnuje :

 • vakuový kompresor (60-70 cm Hg);
 • generátor elektromagnetických impulsů (50-60 Hz);
 • plochá vodivá tryska a uzemňovací prvek;
 • dva držáky rukojetí a sadu frézovacích nástrojů s mikrokrystalem.

Pro postup diamantové mikrodermabraze se používá kombinace vodiče s diamantovou tryskou potřebné velikosti a vakua, který nejen okamžitě odfiltruje odstraněnou nečistotu, ale také zvedne kůži pro nejvyšší kvalitu peelingu. Postup bezjehličkové mezoterapie zahrnuje atraumatické a bezbolestné zavedení ampulkových preparátů hluboko do kůže pod vlivem elektrického pole (elektroporace), které je tvořeno tandemem generátoru a vodivou tryskou.

Další výhody kosmetického přístroje N-02

Multifunkční kosmetický přístroj N-02 je optimalizován pro interakci se standardními domácími elektrickými sítěmi 220V/50 Hz a je doplněn spolehlivými ochrannými systémy proti napěťovým rázům a přetížení. Navzdory širokému funkčnímu vybavení je zařízení velmi úsporné a spotřebuje v aktivním režimu maximálně 75 W/h. Jednoduché a přehledné tlačítkové ovládaní je jasně vymezeno dle typu procedury do dvou zón: „Needle free mesotherapy“ (bezjehličková mezoterapie) a „Diamond dermabrasion“ (diamantová dermabraze). Poslední se snadno identifikuje vestavěným displejem manometru.

Přítomnost různých kosmetických metodik v jednem kosmetologickém přístroji vám umožní efektivně vyřešit následující problémy:

 • suchá a šupinatá kůže;
 • akné, komedony, stopy po akné;
 • ochablost a edémy tkání;
 • nedostatečná pružnost kůže, nizky turgor;
 • záhyby, vrásky, strie, jizvy;
 • známky stárnutí a aktinického stárnutí;
 • pigmentní skvrny;
 • zvětšené póry a projevy kuperózy;
 • celulitidy a tukové usazeniny;
 • slabé a padající vlasy;
 • poruchy krevního oběhu a lymfatické drenáže.

Zvlášť je třeba poznamenat, že je dobře koupit kosmetický přístroj N-02 pro vybavení kosmetického salonu, soukromé kanceláře nebo kliniky, protože garantujete potenciálnímu klientovi možnost objednat si proceduru, kterou potřebuje, bez rizika bolesti a jiných nepohodlí.

O postupech s použitím kosmetického přístroje N-02

Diamantová mikrodermabraze může být provedena jako samostatný postup čištění kůže, a může být přípravným stupněm pro zvýšení propustnosti mesoprostředků. Před začátkem pilingu se provádí odstraňovaní make-upu a důkladná dezinfekce kůže. Poté kosmetička vybere požadovaný kalibr brusiva a průměr trysky. Během procedury se vodič s mírným tlakem přitlačí k pokožce a hladce prochází plánovanou plochou ošetřeni. I přes netraumatickost metody je nutné dokončit léčbu protiotokovym a protizánětlivým prostředkem. Pozitivní výsledek je patrný ihned po první relaci trvající 25-35 minut. Pro maximální a dlouhodobý účinek je nutný krátký kurz 3-5 seanci s intervalem až 10 dnů.

Bezjehličková mezoterapie je zaměřena na bezbolestné zavedení do pokožky individuálně vybraných ampulí (vitamínový koktejl, kyselina hyaluronová, elastin, kolagen atd.) bez poškození integrity kůže. K tomu na očištěnou kůži se aplikují kapky léku, který pod vlivem vodiče rychle proniká do otvorů v buněčných membránách. Hlavní výhodou této techniky je stabilní a dlouhotrvající omlazující účinek. Průměrná doba jedné seanci je asi půl hodiny. Pro dosažení optimálních výsledků budete potřebovat 5-10 procedur s přestávkou 4-7 dnů.

S použitim naší nabídky koupi kosmetického přístroje N-02 si můžete při nákupu objednat i bezplatné školení pro získání odborných dovedností při manipulaci s přístrojem a vybrat si nejvhodnější způsob platby, a to i s použitím úvěru a leasingu.