Multifunkční kosmetický přístroj N-03

Na našich stránkách si můžete koupit diamantovou mikrodermabrazi samostatně nebo si objednat multifunkční zařízení s potřebnou funkcí. Uvedená cena je tvořena bez provizí, pojištění a přirážky a je ekonomicky odůvodněná. V případě potřeby si můžete zakoupit profesionální vybavení v splátkách a získat zdarma školení o zásadách jeho práce. Chcete-li prodiskutovat všechny podrobnosti o spolupráci, kontaktujte prosím svého manažera na zadaném telefonním čísle.

Vlastnosti přístroje diamantové mikrodermabraze

Kompaktní zařízení je doplněno potřebnými diamantovými prachovými tryskami. Rozměry zrna jsou různé, což umožňuje vybrat optimální verzi nástroje pro ošetření jemné, normální nebo drsné pokožky.

Po rozhodnutí o koupi diamantové mikrodermabraze získáte inteligentní a nenáročné zařízení. Jeho ovládání se snadno ovládá pomocí intuitivního nastavení rozhraní. Budou zde otázky - poskytneme vám informace a servisní podporu.

Výhody diamantových mikrodermabrazních strojů

Díky aktivitám naší společnosti je originální vybavení české značky dostupné na celém území Europy. Jeho kvalita byla vysoce oceňována odborníky, kosmetology a splňovala standardy Evropské unie.

Nabízíme kúpiť diamantovou mikrodermabrazi za cenu výrobce a zhodnotit výhody použití přístroje.

 • Bezpečnost a minimální kontraindikace účinků.
 • Nízká traumatická procedura.
 • Krátká doba zotavení.
 • Vysoká efektivita nárazu.
 • 100% záruka výsledku omlazení a regenerace pokožky.

Přes náš e-eshop získáte automaticky slevu 5% na koupi všech profesionálních kosmetických zařízení a doplňků.

Skladom
31 145 Kč
Kategória: Prístroje

Vlastnosti kosmetického přístroje N-03

Multifunkční kosmetický přístroj N-03 3 v 1 se vyznačuje malými rozměry a organicky kombinuje následující funkce:

 • ultrazvuková špachtle;
 • diamantová mikrodermabraze;
 • neinvazivní (bezjehličková) mezoterapie.

Každá funkce má vlastní sadu vodičů, držáků a trysek, které jsou pohodlně a bezpečně upevněny na speciální odnímatelné polici.

Zbývající výhody multifunkčního kosmetického přístroje N-03

Kosmetický přístroj N-03 je plně přizpůsoben 220-240V/50-60Hz standardu domácích elektrických sítí. Kromě toho výrobce zajistil spolehlivé systémy ochrany proti pulzním napětím a přetížení v sítích.

Ergonomický a přehledný ovládací panel je ohraničen stylizovanými čarami do tří sektorů, ve kterých jsou umístěny tlačítka a otočné ovladače týkající se konkrétního postupu. Takový diferencovaný přístup zjednodušuje práci kosmetologa a snižuje riziko chyb.

Damantová mikrodermabraze

Ovládací prvky a nastavení diamantového mikrodermabrazního stroje jsou umístěny na ovládacím panelu v oblasti označené «Diamond dermabrasion».

Pro postup diamantového pilingu (povrch, střed) jsou opatřeny držáky rukojetí a sada devíti rychle odnímatelných nastavcu s abrazivním postřikem mikrokrystalů. Mezi výhody Damantové mikrodermabraze patří atraumatická a vysoká účinnost odstraňování rohovitosti, nečistot, nerovnosti a dalších kosmetických vad.

Ultrazvukové terapeutické zařízení

Poté, co jste se rozhodli koupit kosmetický přístroj N-03, máte k dispozici také funkci ultrazvukového pilingu (Skin scruber), který zajišťuje měkké a vysoce kvalitní čištění pokožky lopatkou - špachtli s vibrací při frekvenci až 28 kHz. Tato technika je univerzální, vhodná pro všechny typy pleti a může být použita po celý rok bez rizika posttraumatické pigmentace kůže.

Regulátory pro nastavení frekvenci impulsu a intenzity ultrazvuku také umožňují použití ultrazvukovou špachtli pro mikromasáž na buněčné úrovni, stimulaci lymfatické drenáže a metabolismu a zavedení léků do hlubokých vrstev kůže (ultrafonofóreza).

Neinvazivní (bezjehličková) mezoterapie

Přítomnost funkce neinvazivní mezoterapie (Needle free mesotherapy) jako součást kosmetického přístroje N-03 umožňuje klientovi objednat bezbolestný postup pro subkutánní podání ampulkových přípravků (mezokoktejl, vitamíny, aminokyseliny). Pro tento účel se používá princip elektroporace, což znamená zvýšení propustnosti buněčných stěn pod vlivem nízkofrekvenčního (2,5–5,0 kHz) elektrického impulsu malé síly (10–30 μA).

Kromě úkolů regenerace a omlazení pleti bezjehličková terapie úspěšně pomůže s řadou kosmetických a fyziologických problémů:

 • věkové skvrny, komedony, seborea, akné;
 • celulitidy;
 • slabé a padající vlasy;
 • otoky a projevy kuperózy;
 • jizvy, strie, zjizvení;
 • poruchy proudění krve a lymfy;
 • špatný metabolismus atd.