Neohodnoceno

Multifunkční kosmetický přístroj N-03

Vlastnosti kosmetického přístroje N-03

Multifunkční kosmetický přístroj N-03 3 v 1 se vyznačuje malými rozměry a organicky kombinuje následující funkce:

  • ultrazvuková špachtle;
  • diamantová mikrodermabraze;
  • neinvazivní (bezjehličková) mezoterapie.

Každá funkce má vlastní sadu vodičů, držáků a trysek, které jsou pohodlně a bezpečně upevněny na speciální odnímatelné polici.

Zbývající výhody multifunkčního kosmetického přístroje N-03

Kosmetický přístroj N-03 je plně přizpůsoben 220-240V/50-60Hz standardu domácích elektrických sítí. Kromě toho výrobce zajistil spolehlivé systémy ochrany proti pulzním napětím a přetížení v sítích.

Ergonomický a přehledný ovládací panel je ohraničen stylizovanými čarami do tří sektorů, ve kterých jsou umístěny tlačítka a otočné ovladače týkající se konkrétního postupu. Takový diferencovaný přístup zjednodušuje práci kosmetologa a snižuje riziko chyb.

Diamantová mikrodermabraze

Ovládací prvky a nastavení diamantového mikrodermabrazního stroje jsou umístěny na ovládacím panelu v oblasti označené «Diamond dermabrasion».

Pro postup diamantového pilingu (povrch, střed) jsou opatřeny držáky rukojetí a sada devíti rychle odnímatelných nastavcu s abrazivním postřikem mikrokrystalů. Mezi výhody Damantové mikrodermabraze patří atraumatická a vysoká účinnost odstraňování rohovitosti, nečistot, nerovnosti a dalších kosmetických vad.

Ultrazvukové terapeutické zařízení

Poté, co jste se rozhodli koupit kosmetický přístroj N-03, máte k dispozici také funkci ultrazvukového pilingu (Skin scruber), který zajišťuje měkké a vysoce kvalitní čištění pokožky lopatkou - špachtli s vibrací při frekvenci až 28 kHz. Tato technika je univerzální, vhodná pro všechny typy pleti a může být použita po celý rok bez rizika posttraumatické pigmentace kůže.

Regulátory pro nastavení frekvenci impulsu a intenzity ultrazvuku také umožňují použití ultrazvukovou špachtli pro mikromasáž na buněčné úrovni, stimulaci lymfatické drenáže a metabolismu a zavedení léků do hlubokých vrstev kůže (ultrafonofóreza).

Neinvazivní (bezjehličková) mezoterapie

Přítomnost funkce neinvazivní mezoterapie (Needle free mesotherapy) jako součást kosmetického přístroje N-03 umožňuje klientovi objednat bezbolestný postup pro subkutánní podání ampulkových přípravků (mezokoktejl, vitamíny, aminokyseliny). Pro tento účel se používá princip elektroporace, což znamená zvýšení propustnosti buněčných stěn pod vlivem nízkofrekvenčního (2,5–5,0 kHz) elektrického impulsu malé síly (10–30 μA).

Kromě úkolů regenerace a omlazení pleti bezjehličková terapie úspěšně pomůže s řadou kosmetických a fyziologických problémů:

  • věkové skvrny, komedony, seborea, akné;
  • celulitidy;
  • slabé a padající vlasy;
  • otoky a projevy kuperózy;
  • jizvy, strie, zjizvení;
  • poruchy proudění krve a lymfy;
  • špatný metabolismus atd.

Přes náš e-eshop získáte automaticky slevu 5% na koupi všech profesionálních kosmetických zařízení a doplňků.

Skladem
31 145 Kč
Kategorie: Přístroje