Neohodnoceno

Multifunkční kosmetický přístroj N-04

Vlastnosti kosmetického přístroje N-04

Poté, co jste se rozhodli multifunkční kosmetický přístroj N-04, dostanete uplně kompletní zařízení, které je plně připraveno k provádění kosmetologickych postupů. Malá spotřeba energie (160 W) a kompaktní rozměry přispívají k hospodárnému a pohodlnému provozu zařízení i v podmínkách nedostatku prostoru. Univerzální design ve stříbrno-černých odstínech je organicky kombinován s jakýmkoliv stylem řešení místnosti.

Inovativní multifunkční kosmetický přístroj N-04 kombinuje několik funkcí v jednom zařizení, které umožňuje zákazníkům objednat nejefektivnější a bezbolestné metody péče o pleť a její omlazení:

  • Needle free mesotherapy - bezjehličková mezoterapie (princip elektroporace);
  • Skin scruber - ultrazvuková terapie a peeling;
  • Diamond dermabrasion - mechanické čištění kůže mikrokrystalickým abrazivem (diamantová mikrodermabraze);
  • Hot Cold - studená - teplá terapie.

Pro vysoce kvalitní diamantový peeling je přístroj vybaven vakuovou pumpou (0,6-0,7 bar), která zvedá kůži pro rovnoměrné abrazivní účinek a okamžitě odstraňuje všechny oloupané částice a rohovitosti.

Jiné výhody multifunkčního kosmetického přístroje N-04

Výrobce tradičně vybavuje své značkové kosmetické přístroje spolehlivými ochrannými systémy proti přehřátí, svodovým proudům a přetížení sítě. Všechny elektrické a elektronické obvody jsou odolné proti impulsním napěťovým rázům a jsou plně přizpůsobeny standardním parametrům 220-240V/50-60Hz.

Ovládací panel je vhodně umístěn pod úhlem, má jasné označení každé varianty a je vybaven ergonomickými tlačítky a hladkými otočnými ovladači pro jemné nastavení postupů.

Neinvazivní (bezjehličková) mezoterapie pomoci kosmetického přístroje N-04

Tento postup vám umožní zavedení vitaminových, regeneračních a omlazujících přípravků do hlubokých vrstev pokožky bez bolesti a nepohodlí. K tomu se používá plochý vodivý manipulátor, který ovlivňuje kůži nízkofrekvenčním elektromagnetickým polem s nízkou pevností (10–30 μA / 2,5–5 kHz), stimuluje metabolické procesy a otevírá průchody v buněčných membránách (elektroporace).

Ultrazvuková terapie a čištění pleti pomoci kosmetického přístroje N-04

Ultrazvuková špachtle je vodič s kovovou tryskou - špachtlí, která je schopna účinně a efektivně čistit pokožku v důsledku vysokofrekvenčních vibrací. Ultrazvuk s frekvencí 27-28 kHz je využíván jako zdroj vibrací, který kromě odstranění rohovitosti, akné a komedonů dokáže masírovat tkáně na buněčné úrovni a rozšířit pasáže pro hluboké pronikání kosmetických a terapeutických látek (ultrafonoforéza). Ultrazvuková terapie je zcela bezbolestná a vhodná pro všechny typy pleti.

Diamantová mikrodermabraze pomoci kosmetického přístroje N-04

Další účinnou metodou čištění kůže je diamantove broušení. Balení obsahuje dvě držadla a devět rychloupínacích trysek s různými zrny mikrokrystalického brusiva. Diamantová mikrodermabraze je vysoce účinná a umožňuje vám vyrovnat se s celou řadou kosmetických vad:

  • suchá, šupinatá, keratinózní kůže;
  • jemné vrásky, strie, jizvy;
  • zvětšené, znečištěné póry;
  • pigmentové a aktinické projevy;
  • komedony, akné, stopy po akné atd.

Tepla studená terapie pomoci multifunkčního kosmetického přístroje N-04

Kontrastní tepelná stimulace kůže teplým studeným kladivem (+5-55°C) umožňuje účinně překonat podráždění a záněty po dalších kosmetických procedurách, aktivovat proces obnovy buněk, eliminovat projevy kuperózy a stagnaci lymfy. Tato technika je bezbolestná a nemá žádné speciální omezení na použiti.

Využijte naší nabídky ke koupi kosmetického přístroje N-04 (4 v 1) a získáte dlouhodobou záruku od výrobce, odborný technický servis a pohodlnou možnost vybrat si nejpřijatelnější způsob placeni. Je také možné objednat dodání multifunkčního kosmetického přístroje N-04 do jakéhokoliv města v České Republice.

Přes náš e-eshop získáte automaticky slevu 5% na koupi všech profesionálních kosmetických zařízení a doplňků.

Skladem
35 550 Kč
Kategorie: Přístroje