Neohodnoceno

Multifunkční kosmetický přístroj N-05

Vlastnosti multifunkčního kosmetického přístroje N-05

Racionální rozhodnutí o koupi kosmetického přístroje N-05 umožní komplexní řešení úkolů obnovy, ozdravení a omlazení kůže, svalové tkáně a celého organismu. Tento model vybavení má univerzální design v černé a bílé barvě, který je dobře kombinován s jakýmkoliv stylistickým a barevným designem místnosti. Mírná hmotnost a malé rozměry přispívají k vysoké mobilitě zařízení a umístění v podmínkách nedostatku místa.

 • Ergonomický ovládací panel s tlačítky a otočnými ovladači je nejvhodnější pro rychlé a bezchybné nastavení jednoho z přednastavených postupů:
 • Needle free mesotherapy – neinvazivní mezoterapie;
 • Diamond dermabrasion – diamantová mikrodermabraze;
 • Photon – fotonová terapie;
 • Hot Cold – kontrastní termostimulace (studené - teplé kladívko);
 • Skin scruber – ultrazvukový peeling a ultrazvuková terapie.

Multifunkční kosmetický přístroj N-05 je kompletně připraven k práci a je doplněn veškerým potřebným závěsným zařízením (rukojeti, držadla, trysky). Mezi zbývající výhody tohoto zařízení patří velký provozní zdroj, tovární přizpůsobení obvodů pod normou 220V / 50Hz elektrické sítě, spolehlivá ochrana proti přehřátí, přetížení a zkratu.

Bezinjekční zavedení léčivých přípravků pomocí kosmetického přístroje N-05

Speciální manipulační elektrody (ploché, kuželovité) umožňují použití nízkofrekvenčního proudu (2,5-5,0 kHz) a nízkého výkonu pro neinvazivní mezoterapií. Díky řízenému účinku elektrického impulsu dochází k vícenásobnému zvýšení propustnosti mezibuněčných membrán (elektroporace) pro pronikání ampulkových prostředků (kolagen, kyselina hyaluronová, vitamíny, elastin) do hlubších vrstev kůže.

Diamantový peeling pomocí kosmetického přístroje N-05

Proces diamantové mikrodermabraze spočívá v mechanickém čištění kůže pomocí speciálních trysek potažených mikrokrystaly. Balení obsahuje několik držáků a 9 trysek s různou velikostí zrna brusiva. Vysoká účinnost této techniky je určena vakuovým tlakem (0,6-0,7 bar), který vyhlazuje pokožku v okamžiku odlupování a okamžitě odstraňuje z povrchu všechny odkoupené částice a nečistoty.

Světelná terapie pomocí kosmetického přístroje N-05

Komfortní fotonoterapie poskytuje komplexní omlazení a hojení kůže pomocí nízkoenergetických elektromagnetických vln a světelných toků v sedmi barevných spektrech (462-650 nm). Pro tento účel je multifunkční kosmetický přístroj N-05 vybaven vodičem ve tvaru písmene L s bodovými elektrodami a LED diodami. Je zde možnost volby jak jednoho fotonového spektra (oranžové, červené, zelené, žluté, modré, fialové), tak multifunkčního režimu s periodickou změnou barvy a délky světelného záření.

Studená - teplá terapie pomocí kosmetického přístroje N-05

 • Bezbolestný postup kontrastní tepelné stimulace s teplotou +5 až +55°C slouží k účinnému řešení mnoha kosmetických a somatických defektů:
 • zvýšení pružnosti a elasticity pokožky;
 • normalizace krevního oběhu, lymfatické drenáže a metabolismu;
 • odstranění bolestivých pocitu po procedurách;
 • odstranění kuperózy a edematózních projevů;
 • odstranění podráždění a zánětů;
 • stimulace tkáňových regenerací;
 • řešení problémů s úzkými a rozšířenými póry;
 • terapie nadměrného tělesného tuku a celulitidy.
 • Speciální držadlo ve tvaru T (studené - teplé kladívko) je vybaveno teplotními elektrodami a doplněno nastavovacími tlačítky pro nejvhodnější postup.

Ultrazvukové čištění, terapie a peeling pomocí kosmetického přístroje N-05

Multifunkční kosmetický přístroj N-05 má ultrazvukovou špachtli z chirurgické oceli, která je pod vlivem ultrazvukových vln s frekvencí 27-28 kHz schopna velmi rychle vibrovat a účinně odstraňovat znečištění, komedony a rohovitosti povrchu kůže.

Kromě loupání může mít násadec hlubší ultrazvukový efekt pro mikromasáž tkání, stimulaci metabolických a regeneračních procesů a otevírání průchodů v mezibuněčných stěnkách pro průnik léčiv (ultrafonoforéza). Terapie ultrazvukem je zcela atraumatická a umožňuje dosáhnout vynikajících výsledků omlazení a hojení kůže v nejkratším možném čase.

Přes náš e-eshop získáte automaticky slevu 5% na koupi všech profesionálních kosmetických zařízení a doplňků.

Skladem
39 797 Kč
Kategorie: Přístroje

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení