Neohodnoceno

Multifunkční kosmetický přístroj N-05

Vlastnosti multifunkčního kosmetického přístroje N-05

Racionální rozhodnutí o koupi kosmetického přístroje N-05 umožní komplexní řešení úkolů obnovy, ozdravení a omlazení kůže, svalové tkáně a celého organismu. Tento model vybavení má univerzální design v černé a bílé barvě, který je dobře kombinován s jakýmkoliv stylistickým a barevným designem místnosti. Mírná hmotnost a malé rozměry přispívají k vysoké mobilitě zařízení a umístění v podmínkách nedostatku místa.

 • Ergonomický ovládací panel s tlačítky a otočnými ovladači je nejvhodnější pro rychlé a bezchybné nastavení jednoho z přednastavených postupů:
 • Needle free mesotherapy – neinvazivní mezoterapie;
 • Diamond dermabrasion – diamantová mikrodermabraze;
 • Photon – fotonová terapie;
 • Hot Cold – kontrastní termostimulace (studené - teplé kladívko);
 • Skin scruber – ultrazvukový peeling a ultrazvuková terapie.

Multifunkční kosmetický přístroj N-05 je kompletně připraven k práci a je doplněn veškerým potřebným závěsným zařízením (rukojeti, držadla, trysky). Mezi zbývající výhody tohoto zařízení patří velký provozní zdroj, tovární přizpůsobení obvodů pod normou 220V / 50Hz elektrické sítě, spolehlivá ochrana proti přehřátí, přetížení a zkratu.

Bezinjekční zavedení léčivých přípravků pomocí kosmetického přístroje N-05

Speciální manipulační elektrody (ploché, kuželovité) umožňují použití nízkofrekvenčního proudu (2,5-5,0 kHz) a nízkého výkonu pro neinvazivní mezoterapií. Díky řízenému účinku elektrického impulsu dochází k vícenásobnému zvýšení propustnosti mezibuněčných membrán (elektroporace) pro pronikání ampulkových prostředků (kolagen, kyselina hyaluronová, vitamíny, elastin) do hlubších vrstev kůže.

Diamantový peeling pomocí kosmetického přístroje N-05

Proces diamantové mikrodermabraze spočívá v mechanickém čištění kůže pomocí speciálních trysek potažených mikrokrystaly. Balení obsahuje několik držáků a 9 trysek s různou velikostí zrna brusiva. Vysoká účinnost této techniky je určena vakuovým tlakem (0,6-0,7 bar), který vyhlazuje pokožku v okamžiku odlupování a okamžitě odstraňuje z povrchu všechny odkoupené částice a nečistoty.

Světelná terapie pomocí kosmetického přístroje N-05

Komfortní fotonoterapie poskytuje komplexní omlazení a hojení kůže pomocí nízkoenergetických elektromagnetických vln a světelných toků v sedmi barevných spektrech (462-650 nm). Pro tento účel je multifunkční kosmetický přístroj N-05 vybaven vodičem ve tvaru písmene L s bodovými elektrodami a LED diodami. Je zde možnost volby jak jednoho fotonového spektra (oranžové, červené, zelené, žluté, modré, fialové), tak multifunkčního režimu s periodickou změnou barvy a délky světelného záření.

Studená - teplá terapie pomocí kosmetického přístroje N-05

 • Bezbolestný postup kontrastní tepelné stimulace s teplotou +5 až +55°C slouží k účinnému řešení mnoha kosmetických a somatických defektů:
 • zvýšení pružnosti a elasticity pokožky;
 • normalizace krevního oběhu, lymfatické drenáže a metabolismu;
 • odstranění bolestivých pocitu po procedurách;
 • odstranění kuperózy a edematózních projevů;
 • odstranění podráždění a zánětů;
 • stimulace tkáňových regenerací;
 • řešení problémů s úzkými a rozšířenými póry;
 • terapie nadměrného tělesného tuku a celulitidy.
 • Speciální držadlo ve tvaru T (studené - teplé kladívko) je vybaveno teplotními elektrodami a doplněno nastavovacími tlačítky pro nejvhodnější postup.

Ultrazvukové čištění, terapie a peeling pomocí kosmetického přístroje N-05

Multifunkční kosmetický přístroj N-05 má ultrazvukovou špachtli z chirurgické oceli, která je pod vlivem ultrazvukových vln s frekvencí 27-28 kHz schopna velmi rychle vibrovat a účinně odstraňovat znečištění, komedony a rohovitosti povrchu kůže.

Kromě loupání může mít násadec hlubší ultrazvukový efekt pro mikromasáž tkání, stimulaci metabolických a regeneračních procesů a otevírání průchodů v mezibuněčných stěnkách pro průnik léčiv (ultrafonoforéza). Terapie ultrazvukem je zcela atraumatická a umožňuje dosáhnout vynikajících výsledků omlazení a hojení kůže v nejkratším možném čase.

Přes náš e-eshop získáte automaticky slevu 5% na koupi všech profesionálních kosmetických zařízení a doplňků.

Skladem
39 797 Kč
Kategorie: Přístroje