Multifunkční kosmetický přístroj S-02

Multifunkční kosmetický přístroj S-02

Intradermální nebo subkutánní injekce léků (mezoterapie) spolu s plastickou operací patří k nejvíce kardinálním a účinným metodám omlazení. Společné pro tyto techniky jsou invazivita, bolestivost a dlouhá rehabilitační doba. Současně existuje kompletní a atraumatická alternativa - bezinjekční mezoterapie, která je založena na tvorbě pórů v buněčných membránách pod vlivem elektrického pole s malymí proudy 10-30 mA (elektroporace). Díky těmto pórám se dá bezpečně zavést do škáry nebo podkožní tukové tkáně jakýkoliv ampulni léčivy prostředek (vitamínový koktejl, elastin, kyselina hyaluronová, kolagen) bez mechanického poškození kůže a tkání.

Zúžené póry a kožní orohovělosti značně ovlivňují rychlost a kvalitu pronikání leku. Proto je třeba před zahájením procedury mezoterapie bez injekce pacienta provést povrchový peeling kůže, například pomocí ultrazvukové špachtle.

Přes náš e-eshop získáte automaticky slevu 5% na koupi všech profesionálních kosmetických zařízení a doplňků.

Skladem
21 078 Kč
Kategorie: Přístroje

Vlastnosti multifunkčního kosmetického přístroje S-02 s funkcí ultrazvukové špachtle

Kompaktní kosmetický přístroj S-02 2 v 1 (neinvazivní mezoterapie + ultrazvuková špachtle) je inovativní kosmetologické vybavení pro vysoce kvalitní lokální a komplexní procedury zaměřené na:

  • pravidelná péče o pleť a její ozdravení;
  • čištění kožních povrchu (peeling);
  • zlepšení turgoru pokožky;
  • odstranění věkového a aktinického stárnutí;
  • prevence a odstranění zánětlivých procesů;
  • odstranění hyperpigmentací, akné, komedonů, následku akné;
  • vyhlazení vrásek a utahování kožních záhybu (lifting);
  • dynamická léčba celulitidy;
  • normalizace krevního oběhu a lymfodrenáži;
  • odstranění nadbytečných tukových usazenin, strií, jizev, zjizvení.

Při rozhodování o koupi kosmetického přístroje S-02 s funkcí ultrazvukové špachtle s dlouhou zárukou od výrobce a profesionálním servisem si můžete také objednat bezplatné školení práce s přístrojem.

Další výhody multifunkčního kosmetického přístroje S-02 s funkcí ultrazvukové špachtle

Funkce ultrazvukové špachtle je realizována pomocí speciálního násadce s kovovou tryskou ve tvaru lopatky, která díky nízkým kmitočtovým vibracím (27-28 kHz) bezbolestně odstraňuje z povrchu pokožky odumřely epidermis a mnoho jiných kosmetických defektů. Kromě toho ultrazvuková špachtle má silné mikromasážní, tonické a stimulační účinky.

Pro neinvazivní mezoterapií jsou několik vodiču, které v kontaktu s přípravkem aplikovaným na kůži zajišťuje jeho atraumatický přenos hluboko do pokožky. V tomto případě pacient pocítí pouze lehké teplo a mírný tlak.

O postupu při použití kosmetického přístroje S-02 s funkcí ultrazvukové špachtle

Postup neinvazivní mezoterapie vyžaduje odstranění make-upu, stejně jako povrchový nebo střední peeling. V této situaci se používá ultrazvuková špachtle, která účinně čistí pokožku po dobu 15-30 minut. Neinvazivní  zavedení séra nebo jiného ampulneho přípravku je prováděno speciální tryskou pro zavedení. Je důležité mít na paměti, že samotný ultrazvukový peeling je také kompletní kosmetický postup, který umožňuje klientovi objednat kvalitní čištění pokožky s dlouhodobým pozitivním účinkem.

Bezbolestný postup neinvazivní mezoterapie netrvá dlouho a nevyžaduje použití anestézie. Pro zavedení léku do požadované hloubky, dokonce i ve větší oblasti obličeje, krku, dekoltu, stačí 25-40 minut. Za tímto účelem odborník postupně aplikuje několik kapek léčiva na kůži a vtirá je kruhovým nebo podélným pohybem ploché trysky. Celý průběh omlazení trvá obvykle 10-15 procedur s přechodným intervalem 5-7 dní.