ND Yag laser na odstranení tetování Neo-Light TL-500

ND Yag laser na odstranení tetování Neo-Light TL-500

Vysoce kvalitní vybavení pro kosmetické salony, kosmetické salóny, SPA centra Q switched ND Yag laser na odstranení tetování TL-500 je nejlepší možností pro investici do ziskového a rychle návratného podnikání v Evropě. Naše firma je  vždy připravená nabídnout Q switched ND Yag laser na odstranení tetování TL-500 za výhodnou cenu. Také si můžete objednat servis a poprodejní servis kosmetického přístroje Q switched ND Yag laser na odstranení tetování TL-500 od nás a absolvovat odborný výcvik pro získání odborných dovedností při manipulaci s Q switched ND Yag laserem na odstranení tetování TL-500.

Přes náš e-eshop získáte automaticky slevu 5% na koupi všech profesionálních kosmetických zařízení a doplňků.

Skladem
141 570 Kč
Kategorie: Přístroje

Čeho je schopen Q switched ND Yag laser na odstranení tetování TL-500

 Q switched ND Yag laser na odstranení tetování TL-500 v kombinaci s inovativním softwarem umožňuje kvalitativně a bezbolestně provádět řadu důležitých lékařských a kosmetologických postupů:

  • odstranění barevných a černobílých tetování;
  • odstranění se permanentního make-upu (tetování);
  • laser-carbonovy omlazující peeling;
  • odstranění věkových skvrn a jiných defektů kůže;
  • léčba onychomykózy.

Učinek ND Yag laseru na odstranení tetování TL-500 je založen na destruktivním působení fotokavitace, která je výsledkem krátkodobého kontaktu neodymového paprsku s barvicím pigmentem jakékoliv barvy. Výsledkem je, že anorganické nebo biologické barvivo se rozpadá na nejmenší částice, které se přirozeně odstraňují lymfatickým systémem těla.

Rozhodnete-li se koupit náš ND Yag laser pro odstranění tetování TL-500, budete schopni poskytnout svým zákazníkům širokou škálu vysoce kvalitních služeb pro odstranění trvalých tetování, čištění, omlazení a celkovém ozdraveni kůže. Chcete-li odstranit tetování a barevné tetování, používá se laserová délka 532 Nm. Na černé, tmavé a hluboké tetování jsou účinné paprsky 1064 Nm.

Provozní charakteristiky Q switched ND Yag laseru na odstranení tetování TL-500

Přístroj ND Yag laser na odstranení tetování TL-500 s výkonem až 500W funguje ze standardní domácí zásuvky pro 110-220V a má kombinované chlazení vzduchem za účelem dlouhodobého provozu bez vypnutí. Velký dotykový displej umožňuje vybrat hlavní charakteristiky laseru (výkon až 1500mJ, frekvence 1-10Hz) pro vytvoření optimálních parametrů postupu. Délka a průměr (od 2 do 5mm) světelného paprsku jsou řízeny speciálními tryskami na násadce.

O postupu při použití Q switched ND Yag laseru na odstranení tetování TL-500

Pomocí Q switched ND Yag laseru na odstranení tetování TL-500 můžete svým zákazníkům nabídnout uhlíkový peeling, odstranění tetování nebo permanentní odstranění makeupu bez bolesti a negativních účinků jako jsou podráždění, silná zarudnutí, bílé skvrny, jizvy. Pigmenty jsou schopny aktivně absorbovat laserové záření, což určuje vysokou účinnost postupu. Dokonce i při mírném a jemném působení světelného paprsku se barviva se rychle rozpadají bez poškození kůže.

V situaci s velkými oblastmi ošetření nebo hlubokým tetováním je vhodné použít krém s lidokainem, aby se zabránilo nepohodlí v důsledku rozsáhlé detonace pigmentů uvnitř epidermisu. Díky vysoké produktivitě Q switched ND Yag laseru na odstranení tetování TL-500 budou dokonce i nejodolnější a nejsvětlejší barviva na bázi oxidů kovů zcela a bezbolestně odstraněny pod kůží během pouhých 4-5 postupu laserového ošetření.

Využitím naší nabídky koupí Q switched ND Yag laseru na odstranení tetování TL-500 na v České Republice získáte vysoce kvalitní laser pro odstranění tetování s mnoha užitečnými funkcemi a dlouhou zárukou od výrobce.