Sérum - koncentrát s mikrokrystaly ze zlata GOLD ANTI-AGE 50 ml

Sérum koncentrát s mikrokrystaly ze zlata - profesionální kosmetika pro komplexní péči a omlazení pokožky obličeje.

Produkt obsahuje vysokou koncentraci biologicky dostupného zlata, kyseliny hyaluronové, kolagenu a minerálních solí karlovarských termálních pramenů.Unikátní kombinace komponent prokazuje vysokou účinnost při pravidelném používání.

DŮLEŽITOST PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKY S MIKROKRYSTALY ZE ZLATA

Bio-zlato se v medicíně dlouhodobě úspěšně používá - s jeho pomocí se zánět zastaví a stimuluje se buněčná imunita. V kosmetologii se přípravky s vysokým obsahem zlata používají k normalizaci dýchání tkání, hydrataci pokožky a zlepšení jejích přirozených funkcí.

Experimentálně bylo zjištěno, že bio-zlato stimuluje aktivitu bazálních buněk a zlepšuje mikrocirkulaci krve.Jeho použití urychluje procesy metabolismu a detoxikace. Nejdůležitější však je, že kosmetika se zlatem chrání kolagenová vlákna před poškozením a stimuluje syntézu nového kolagenu, který je zvláště důležitý pro stárnoucí a poškozenou pokožku.

ÚČINNOST PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKY SE ZLATEM

Použití inovativního séra s vysokou koncentrací mikrokrystalů zlata umožňuje dosáhnout následujících výsledků:

  • Zlepšit celkový stav pokožky
  • Eliminovat suchost
  • Osvěžit pleť a vyrovnat její strukturu
  • Obnovit kontur obličeje
  • Zpomalit proces přirozeného stárnutí

Další složky séra (kyselina hyaluronová, kolagen a minerální soli karlovarských termálních pramenů) zvlhčují a vyživují pokožku a obnovují její strukturu a pružnost. Profesionální kosmetika s mikrokrystaly zlata je vhodná pro kosmetické ošetření a domácí péči. Pravidelné používání produktu poskytuje viditelné omlazení s prodlouženým účinkem.

PŘEDNOSTI PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKYS MIKROKRYSTALY ZE ZLATA

Specialisté naší značky již více než 10 let vytvářejí profesionální kosmetiku jedinečnou svými vlastnostmi a schopnostmi.

Přes náš e-eshop získáte automaticky slevu 5% na koupi všech profesionálních kosmetických zařízení a doplňků.

Skladem
1 321 Kč