Taburet na dezinfekci obuvi UltraShoes 100

Taburet na dezinfekci obuvi UltraShoes 100

Každý z nás opakovaně přemýšlel: jak dezinfikovat boty z ulice doma?

Podrážka boty je hlavní živnou půdou pro viry, bakterie a houby. Zároveň je však velmi pravděpodobné, že kapky přenášené nemocným vzduchem se mohou usazovat na horní části boty, v její patě, na šňůrkách atd.Proto je při vstupu do vašeho domova, vaše oblíbené tenisky, stejně jako jakékoli jiné boty, velmi žádoucí dezinfikovat. Tradiční metody, jako je ošetření mýdlem nebo dezinfekčním roztokem, nejsou příliš pohodlné a vyžadují spoustu času.

Nabízíme Vám radikální řešení! Koupit polstrovaný taburet pro dezinfekci obuvi s vestavěnou baktericidní lampou vlastního vývoje!

 

Výhody taburetu pro dezinfekci obuvi

Poprvé bude integrální prvek každé chodby vybaven výkonným UV zářičem umístěným uvnitř pouzdra. Speciálně navržený vnitřní povlak z dokonale leštěné nerezové oceli nepřetržitě odráží paprsky baktericidní lampy, což vám umožňuje efektivně zpracovávat nejen vnější, ale i vnitřní povrch boty!I přes kompaktní velikost v dezinfekčním prostoru můžete snadno umístit dva nebo tři páry, dokonce i objemné zimní boty. Ozařovač má časovač, který po ošetření automaticky vypne záření.

 

Přednosti taburetu pro dezinfekci obuvi UltraShoes 100

Speciálně navržený design pouzdra příjemně doplní zájem každé místnosti.

  • Výkonný UV zářič má obrovský pracovní zdroj
  • Účinný při ničení stafylokoků, streptokoků, enterokoků, záškrtu, tuberkulóz a mnoha dalších patogenních virů a bakterií
  • Naprogramovaný časovač
  • Schopnost umístit více než jeden pár bot
  • Kompaktní velikost
  • Perfektní design
  • Odolné netoxické materiály

Naše společnost poskytuje bezplatné podrobné rady o všech principech provozu zařízení. Taburet k dezinfekci bot UltraShoes 100 si můžete koupit za cenu výrobce v našem showroomu v Praze nebo přímo na webových stránkách společnosti.

Přes náš e-eshop získáte automaticky slevu 5% na koupi všech profesionálních kosmetických zařízení a doplňků.

Skladem
6 607 Kč
Kategorie: Přístroje