Ultrazvuková špachtle T-02

Kosmetické přístroje s jednou funkcí

Monofunkční zařízení je kosmetické zařízení charakterizované jedním druhem vlivu. Zařízení se používá pro jeden nebo více procedur v rámci komplexní péče, hojení a omlazení pokožky.

Monokosmetický přístroj je dodáván za extrémně nízkou cenu as možností bezplatného školení o zásadách jeho fungování. To je ideální volba pro začínající kosmetology a manažery, kteří chtějí časem rozšířit seznam svých služeb. Chcete-li objednat vybavení a dodávky v České republice, kontaktujte prosím našeho manažera.

Vlastnosti kosmetologických zařízení

V současné době jsou mono zařízení zastoupeny zařízeními řady T, ultrazvuk, elektrický proud, vakuum, teplo-chlad, atd. Jejich dopad umožňuje efektivní postupy a rychlé a viditelné výsledky.

Série "T"  kosmetických přístrojů pracuje v autonomním režimu. Chcete-li vytvořit modulární kombinaci kosmetiky, můžete k němu připojit všechna zařízení stejné série, čímž výrazně rozšíříte funkce vašeho přístroje.

Výhody kosmetického přístroje

Kvalita odpovídá normám EU, byla vysoce oceňována odborníky a důvěrou praktikujících odborníků. Každá kosmetologie s jedním zařízením je vybavena řadou nenahraditelných výhod.

 • Bezpečnost pro zdraví.
 • Bezbolestný postup
 • Spolehlivost montáže a umístění.
 • Nekomplikovaná obsluha a údržba.
 • Dlouhá životnost.
Přes náš e-eshop získáte automaticky slevu 5% na koupi všech profesionálních kosmetických zařízení a doplňků.
Skladem
12 741 Kč
Kategorie: Přístroje

Profesionální ultrazvuková špachtla
Ultrazvuková špachtle T-02  patří k profesionálnímu kosmetologickému vybavení pro efektivní, bezbolestné a atraumatické čištění obličeje vysokofrekvenčními zvukovými vlnami (27-28 kHz). Jako ultrazvuková škrabka se používá speciální tenká čepel z nerezové oceli, která díky ultrazvukovým vibracím mechanicky odděluje mrtvé buňky, znečištění, přebytečný kožní maz, komedony a akné. Pro zlepšení kvality peelingu a dosažení hlubokého terapeutického účinku se ve spojení s tryskou používají speciální séra nebo gely.

Vlastnosti ultrazvukové špachtle T-02

Kompaktní ultrazvuková špachtle T-02 zabírá minimální prostor a má promyšlené ovládání, které umožňuje nastavit dobu postupu (od 1 do 99 minut) a plynule nastavit frekvenci pulsu a intenzitu ultrazvuku. Spolehlivá ochrana proti úniku proudů umožňuje zbavit se nepohodlného uzemňovacího systému na paži pacienta a učinit postup co nejpohodlnějším a nejbezpečnějším.

Rozhodnete-li se koupit ultrazvukovou špachtli T-02, můžete poskytnout širokou škálu kosmetických služeb zaměřených na:

 • odstranění keratinizované pokožky;
 • zvýšení turgoru a tonu pleti;
 • vyhlazování vrásek;
 • normalizace krevního oběhu a lymfatické drenáže;
 • zarovnání pleti;
 • odstranění edémů;
 • zúžení pórů;
 • eliminace komedonů a akné;
 • odstranit lesk.

Díky nízké spotřebě energie (15 W), široké funkčnosti a lepší ergonomii je náše ultrazvuková špachtle T-02 optimálně vhodná pro Váš kosmetický salon nebo kancelář a uspokojí všechna přání zákazníků.

Zbývající výhody ultrazvukové špachtle T-02

Ultrazvuková špachtle T-02je napojena na standardní domácí síť, má minimální úroveň technického hluku a disponuje inovativní ochranou proti přehřátí, která poskytuje možnost mnoha hodin ultrazvukového peelingu, tónování a mikromasáže obličeje. Pro pohodlné umístění trysky je k dispozici speciální odnímatelná police.

Postup při čištění obličeje ultrazvukovou špachtli T-02

Hloubkové čištění obličeje ultrazvukovou špachtli T-02 bude v co nejkratším čase zlepšovat vzhled pokožky, udělá ji zdravější, hladší a pružnější. Před začátkem se provádí standardní ošetření pleti čistící kosmetikou. Poté se aplikuje speciální gel, který má terapeutický účinek (fonoforéza) a zvyšuje propustnost ultrazvuku.

Během procesu loupání specialista zachází s kůží (pod úhlem 45°) s určitou cyklickou povahou ve směru opačném k masážním liniím. Průměrná délka postupu je 15-20 minut. V případě potřeby se zvyšuje využití terapeutických činidel a doba mikromasáže. V případě problémové kůže se doporučuje absolvovat 5-10 procedur s intervalem 2-3 týdnů.